O NAS

Pracownia florystyczna FloriArt to przede wszystkim artystyczne wykorzystanie kwiatów. Dekorowanie kwiatami i innymi artykułami dekoracyjnymi stało się moją pasją, której owoce mają na celu Wam dać mnóstwo radości.

FloriArt szczególnie specjalizuje się we florystyce ślubnej, którą wykonujemy dla par młodych nie tylko w mieście Częstochowa, ale również w okolicach. Nasze dekoracje ślubne zdobyły aprobatę wielu klientów w Częstochowie i okolicznych miejscowościach z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i którym bardzo dziękujemy za wybór naszej pracowni i pozytywne opinie.

Mamy wiele pomysłów na dekorowanie kościołów, sal weselnych i innych miejsc, dzięki którym Wasz ślub i wesele zostanie zapamiętane jako wyjątkowe. Czerpiemy z najnowszych trendów, wprowadzamy nowatorskie rozwiązania lub wykonujemy klasyczne wystroje na zlecenie klienta. Słuchamy, doradzamy i wspólnie ustalamy jak ma wyglądać ten wspaniały dzień, jakim jest ślub.

Podejmujemy wyzwania nie tylko na terenie Częstochowy, ale również w okolicznych miejscowościach, jak: Olsztyn, Janów, Myszków, Żarki, Koziegłowy, Siewierz, Wręczyca, Kłobuck, Aleksandria, Herby, Radomsko, Rędziny i wiele innych miejsc, w których nasze kompozycje kwiatowe już gościły lub mogą zagościć i zaakcentować Wasze wesele.


Wykonujemy oryginalne kompozycje, aranżacje kwiatowe ozdabiając wnętrza domów, biur, hoteli, czy restauracji. Z naszymi kompozycjami Wasza firma świetnie się zaprezentuje przed klientami lub gośćmi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze kompozycje spełniały oczekiwania klientów.


Chcemy naszą pracą ubogacić Wam najważniejsze dla Was momenty życia, nadając im uroku, dlatego proponujemy dekoracje i bukiety na zaręczyny, śluby, urodziny, imieniny, dzień zakochanych i wiele innych okazji. Kwiaty na specjalne okazje dodają klasy darczyńcy i dają wiele szczęścia obdarowanej osobie, dlatego oddajemy w Wasze ręce kwiaty nasz drogi kliencie!ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

KLIKNIJ TUTAJ