ARANŻACJE KWIATOWE WNĘTRZ

GALERIA

Każdemu wydarzeniu i miejscu potrzebna jest odpowiednia wizytówka, nie tylko ta papierowa, ale również pod postacią dobrego wystroju. Kwiaty w biurze, sali konferencyjnej lub mieszkaniu ożywiają atmosferę i wprowdzają świeżość do pomieszczeń, dlatego wszelkim konferencją, sympozją, eventom, możecie Państwo nadać specjalny, wyjątkowy charakter poprzez dopasowaną, przemyślaną dekorację kwiatową, którą możemy zaproponować. A przede wszystkim świetnie się zaprezentujecie przed kontrahentami lub gośćmi.

Często zapraszający nie zwraca uwagi na to, ale wszycy odwiedzający Was goście na pewno zauważają w jakim otoczeniu funkcjonujecie i pracujecie, dlatego pamiętajcie świeże kwiaty w pomieszczeniu szczególnie podnoszą rangę miejsca i zdecydowanie zwiększają Wasz prestiż.

Oferujemy kwiaty do recepcji, biur i mieszkań, które staną się Waszą wizytówką, które podniosą Państwa prestiż, zbudują lub umocnią relacje z klientami, a także wpłyną pozytywnie na Wasze samopoczucie i pracowników.

Jeśli uważacie, że czas na zmiany, że chcecie, aby Wasza firma wyglądała profesjonalnie pokażcie, że estetyka jest dla Was ważna i wybierzcie współpracę z nami. Niech Waszę wnętrza będą pachnące i świeże.

Zaproponujemy odpowiedni styl, kwiaty, kolory i materiały, które dodadzą uroku wydarzeniu, by było niezapomniane i wyjątkowe oraz kojarzyło się na długi czas z Państwa firmą.

PROPONUJEMY

  • oprawę kwiatową konferencji, sympozjów
  • oprawę kwiatową studniówek, urodzin, rocznic
  • oprawę kwiatową eventów, imprez tematycznych
  • kompozycje z żywych roślin do biur, recepcji, holi, pokoi hotelowych
  • dekoracje stołów bankietowych
  • dekoracja restauracji
  • pielęgnację i diagnostykę roślin

FLORYSTYKA
KOMUNIJNA

KLIKNIJ
biżuteria i butonierki bukieciki komunijne dekoracja świecy dekoracje Kościoła dekoracje sali wianek komunijny

FLORYSTYKA KOMUNIJNA

FLORYSTYKA
ŚLUBNA

KLIKNIJ
bukiety ślubne butonierki i przypinki dekoracje Kościoła dekoracje sali dekoracje samochodu NOWOŚĆ - Auto na ślub plener wianki ślubne

FLORYSTYKA ŚLUBNA

FLORYSTYKA
OKOLICZNOŚCIOWA

KLIKNIJ
bukiety okolicznościowe Dekoracje w szkle FlowerBox stroiki bożonarodzeniowe stroiki wielkanocne wiązanki i wieńce

FLORYSTYKA OKOLICZNOŚCIOWA

ARANŻACJE
KWIATOWE WNĘTRZ

KLIKNIJ
duża kompozycja mała kompozycja

ARANŻACJE KWIATOWE WNĘTRZ